Zapytania ofertowe
E: biuro@ksh.pl
Biuro
T: +48 61 283 96 63 , ul.Grunwaldzka 27c, Śrem
Zarząd
ul. Rolna 7a, Śrem
Wytwórnia
ul. Grunwaldzka 27c, Śrem
Godziny pracy
Biuro, 8:00-16:00
Program Stażowy
E: jaroslaw.marcinkowski@hyzyk.pl

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? CHCESZ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Nie czekaj! Napisz na adres biuro@ksh.pl lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.

 

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy:
- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma KSH Steel Sp. z o.o.  z siedzibą w Śremie, ul. Grunwaldzka 27c
- W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem danych osobowych w firmie KSH Steel Sp. z o.o. jest nim Pan Łukasz Szafrański, adres e-mail: l.szafranski@proxicom.pl
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie do celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Dane te zostaną usunięte z zasobów administratora niezwłocznie po udzieleniu Pani/Panu odpowiedzi (wyjątkiem jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych).
- Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Podane informacje nie będą wykorzystywane do jakiegokolwiek profilowania.

 

 

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KSH Steel Sp. z o.o. swoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.